top of page

Kim jesteśmy

LP_503_black.jpg
IMG_1154.JPG

Jesteśmy rodzeństwem, ale łączą nas nie tylko więzy krwi. Dzielimy się pasją do wnętrz, dobrego designu i kunsztu rzemieślniczego. 

 

Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu projektujemy przedmioty, które mają Cię bawić, przyciągać uwagę, stymulować do codziennego życia. 

To nieoczywisty design, niespodziewane rozwiązania, ale silnie zakorzenione w funkcjonalności i celu.  Nasze projekty są więc bardzo osobiste i przemyślane. Posłużą Ci nie tylko praktycznie, ale sprawią że Twoje wnętrze nie będzie więcej włożone w żadne ramy. Będzie twórcze, radosne i pełne życia. 

 

Co ważne tworzymy rzeczy trwałe z prawdziwych, szlachetnych materiałów, które starzeją się równie szlachetnie i posłużą wielu pokoleniom.  

Metal, lite drewno, naturalny kamień, czy szkło. Wykorzystujemy rzemiosło, umiejętności i kunszt ludzkich rąk. Współpracujemy

z małymi zakładami i rodzinnymi producentami.

 

Inspirację czerpiemy z epok minionych, architektury, sztuki, malarstwa, rzemiosła,  ale i naszej codzienności, podróży, mody, czy otoczenia. 

 

Łukasz jest nagradzanym projektantem wzornictwa przemysłowego, a także komunikacji wizualnej. Na swoim koncie posiada liczne nagrody,  w tym sześć kropek

w międzynarodowym konkursie Red Dot. Ja z kolei jestem stylistką i dekoratorką wnętrz, dlatego doskonale rozumiemy jak bardzo na jakość naszego życia wpływają rzeczy, które nas otaczają. Ponadto jesteśmy pedagogami, łączymy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnymi procesami produkcyjnymi. 

bottom of page